Jsme hrdí na to, že klienti u nás zůstávají. Co o spolupráci s námi říkají ti, kdo nám svěřují své zakázky už více než 10 let?

Spokojení klienti

S Proofreading.cz spolupracujeme již řadu let a s korekturami jsme vždy velice spokojeni. Velmi často se jedná o urgentní korektury, které jsou vyhotoveny dle našich požadavků a vždy velice kvalitně. Spolupráce je vždy perfektní a víme, že se na ně můžeme 100% spolehnout. Služby Proofreading.cz můžeme rozhodně doporučit.

Kateřina Kamišová, SPĚVÁČEK překladatelská agentura s.r.o.

- náš klient od roku 2006

S Proofreading.cz spolupracuji dlouhodobě, už od roku 2005. Vyhovuje mi, že opravují nejen překlepy a pravopisné chyby, ale na požádání také stylistiku. Stejně tak ovládají pravidla typografie, takže jsou schopni opravit i typografické záležitosti v hotové sazbě.

Velmi také oceňuji rychlost a pružnost dodávek, což je v dnešní době zcela zásadní.

Filip Cvetler, The Press Release and Magazine Factory

- náš klient od roku 2005

Firma Proofreading.cz mě poprvé zachránila před deseti lety v mém prvním časopiseckém působišti. Potřeboval jsem v tehdy prestižním měsíčníku kvalitní korektury, které tam před mým příchodem chyběly. Našel jsem Proofreading.cz přes internet, jenže ouha, zvěstoval zcela naplněné kapacity… Přesto jsem zkusil oslovení – a bratři Behúnové mě neodmítli, což jim nikdy nezapomenu a budu za to vždy vděčný.

Od první korektury přicházela z Proofreading.cz mimořádně kvalitní, rychlá a spolehlivá práce, jakou jsem do té doby nezažil. Byli v mé tematice sice nováčky, přesto se okamžitě zaučili a brzy jsem se mohl naopak já učit od nich.

Tato spolupráce má navíc důležitý prvek: Profesionální kontakt se nese s přátelským podtextem, což nebývá časté. Magazín jsem po více než čtyřech letech opustil, a když jsem po čase začal v jiném, kde byly opět nutné profesionální korektury, věděl jsem hned, kam se obrátit. A znovu jsem nebyl odmítnut.

Na čtvrtletníku Golf Vacations spolupracujeme už pátou sezonu a výsledek, který čtenáři oceňují, by bez Proofreading.cz nikdy nebyl takový, jaký je. Mnohokrát děkuji. I za to, že tento text po mně jistě pečlivě zkorigují.

Čeněk Lorenc, Golf Vacations

- náš klient od roku 2008