Tak jste se (a my taky) dočkali. Představujeme vám zbrusu novou podobu našich webových stránek. A protože jsme se v nadpise chtěli vyhnout všem klišé o stránkách „v novém kabátě“ či „v novém hávu“, snad vezmete zavděk řízou.

Původní stránky z roku 2006 nám sloužily výborně (vzdáváme hold jejich tvůrci Víťovi Dlouhému!), ale přece jen se dělaly v době, kdy se na mobilech dalo leda tak smskovat, nehledě na to, že web už ani nebyl plně funkční. Nedá se nic dělat – doba supí neúprosně kupředu a my s ní (nebo spíš kousek za ní).

Co je nového

Po obsahové stránce jsme nové stránky pojali výrazně útleji. Zjednodušili a zkrátili jsme jak samotné texty, tak hlavní nabídku. Ceny služeb se nezměnily, zato přibyla jedna nová: Od nynějška si můžete objednávat také jazykové kurzy a přednášky. Začali jsme se jim věnovat jako doplňkové službě, a protože ohlasy jsou troufáme si říct nadšené, dali jsme teď kurzům a přednáškám oficiální prostor.

Hlavní změnou je ale péče, kterou jsme věnovali části O ČEŠTINĚ. Oblíbený Zápisník šíleného korektora jsme obohatili o štítky a doporučené články (ještě je rozpracujeme), zvětšili jsme písmo a vůbec jsme se postarali o to, aby se vám naše články četly příjemněji. V nejbližších dnech se také chystáme rozdělit všechny příspěvky do pěti nových, přehledných rubrik. A slibujeme vám, že začneme do Zápisníku opravdu pravidelně přispívat!

Navštivte určitě také Češtinu pod lupou, která má myslíme si velmi povedený design a taky šikovné vyhledávání. Odpovědi na jazyková dilemata, na něž narazíte při psaní, teď najdete mnohem snadněji.

Poděkování

Na závěr bychom chtěli poděkovat vám, kdo nám už po léta projevujete přízeň a zajímáte se o naše služby nebo texty. Zvláštní poděkování bychom chtěli směřovat taky na partu šikovných kluků sdružených pod značkou Atreo, kteří nový web poskládali dohromady a celou dobu příkladně zapracovávali všechny naše požadavky a výmysly.

A klidně nám napište, co dalšího byste si na webu přáli – ať už jde o jeho podobu a funkčnost, nebo třeba o témata, kterým bychom se v Zápisníku nebo Češtině pod lupou měli věnovat.

 

Stránky Proofreading.cz v nové říze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *